|||||||||

“Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego

Szanowni,
to już ostatnia przed świętami prezentacja. Czas pomyśleć o bliskich. Tym razem oddaję Wam pomysły na omówienie “Przedwiośnia”.

Udostępnij

Podobne wpisy

Jeden komentarz

  1. Pingback: Zapiski polonistki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *